Diskusné fórum Diskusné fórum

Burza nápadov

vízum do Vietnamu

Založená Slovákom žijúcim vo Vietname. Našim cieľom je pomáhať slovenským cestovateľom pri spoznávaní tejto krajiny. Zdieľame naše dlhoročné skúsenosti, poskytujeme cenné a užitočné rady, ktoré sa Vám pri ceste po Vietname môžu hodiť. Sprostredkovávame kompletné zájazdy, poskytujeme sprievodcovské služby a zabezpečujeme víza.
Ak chcete vycestovať do Vietnamu, potrebujete vízum do Vietnamu a musíte mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po vstupe do krajiny. Dieťa do 14 rokov, ak už je uvedené v žiadosti plnoletej osoby, nemusí žiadosť o víza podávať osobitne.

Potrebné doklady na získanie Vietnam víza:
- cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate a jedna voľná dvojstránka v pase
- 2 x fotografia v rozmere 4 x 6 cm

Poplatok za vybavenie:
- jednovstupových víza na jeden mesiac 14 US$/osoba + 25 usd stamping fee na letisku
- jednovstupových víza na tri mesiace 28 US$/osoba + 25 usd stamping fee na letisku
- viacvstupových víza na jeden mesiac 19 US$/osoba + 50 usd stamping fee na letisku
- viacvstupových víza na tri msiace 45 US$/osoba + 50 usd stamping fee na letisku

Ako to funguje?
pokiaľ máte záujem o sprostredkovanie víz, potrebujeme od Vás informácie z pasu (napr. zašlete nám scan) a Vašu letenku, zaplatíte poplatok za vybavenie podľa druhu víz.
spracovanie víz trvá 3 dni následne Vám pošleme pozývací list a vstupný/výstupný formulár, kde vyplníte všetky potrebné informácie. Ušetrí Vám to čas na letisku po prílete, ked si ho pôjdete dat opečiatkovať. Všetky doklady predložíte na imigračnom a zaplatíte príslušný poplatok za viza 25 usd alebo 50 usd